Купити квартиру в новобудові України стало простіше

Купити квартиру в новобудові України стало простіше

Останнім часом стало легше купити квартиру в новобудові в Україні за рахунок розвиненої системи будівництва житлових комплексів біля великих та розвинених міст. Такі ЖК виростають в передмісті Києва, Дніпра, Харкова, Львова. За основу приймається відносно нова та прогресивна технологія монолітного будівництва.
Іноді монолітний багатоповерховий будинок втискують в наявну забудову, забираючи частину паркової зони, дитячого садка. Таке втручання в інфраструктуру не завжди подобається місцевим жителям, але сприймається з радістю новими власниками квартир. Адже купити квартиру в новобудові в центральних районах міста приємніше, ніж в передмісті. Будівництво монолітно-цегляного багатоквартирного житла можливе за наявністю невеликого майданчика. При цьому висота будинку не обмежується чіткими правилами та нормами. Важливо, щоб новобудови від забудовника гармонійно виглядали на фоні висоток, побудованих значно раніше.
Будинки зводять за сучасною технологією з використанням новітніх матеріалів, що володіють екологічною чистотою, довговічністю та надійністю. Всі новобудови України наділені прекрасними характеристиками теплоізоляції та звукопоглинання. В сучасних будівлях укомплектовані нові пасажирські та вантажні ліфти, встановлені сучасні системи вентиляції, обладнані сходові марші та площадки. Біля нової багатоповерхівки облаштовується територія, яка після здачі новобудови в експлуатацію радує жителів заново облаштованими клумбами, висадженими деревами, заасфальтованими доріжками та майданчиками, зручними під'їзними дорогами. В таких зонах можна вигідно купити квартиру від забудовника на стадії закладення фундаменту чи пізніше. З приближенням здачі об’єкту ціна квадратного метру вибраної площі збільшується.
Новобудови пропонують своїм власникам сучасні квартири різної квадратури. Часто квартира в новобудові здається з частковим облаштуванням або з голими стінами. Такий вид нерухомості вигідний тим, що власник може виконати в ньому свій дизайн. Це може бути величезна квартира-студія, кімнати за бажанням власника. Рідше трапляються квартири в новобудовахз повним облаштуванням , а іноді – з меблями та деякими побутовими приборами. Звичайно, ціна таких квартир відповідає якості житла та наданню послуг по обстановці квартири. Квартири від забудовника з чорновою обробкою коштують дешевше.
Купити новобудову варто тому, що вона відрізняється:
- оригінальною та красивою архітектурою будівлі;
- наявністю житла різної квадратури;
- вільним плануванням приміщень;
- наявністю підземних та наземних автопарковок, розміщенням на першому поверсі кафе, підприємств побуту, салонів красоти, супермаркетів, офісів;
- надійною охороною.